Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de verificare instalații, sisteme, dispozitive hidranți interiori și exteriori”,

Număr anunț
DA30653576
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96 RON
Valoare atribuită
8.647.763 RON
Data publicării
20.05.2022 00:00
Data finalizării
25.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.647.763 RON

din 96 RON estimat