Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Proiectare si executie ”CONSTRUIRE GRADINITA SAT BUDESTI, COMUNA BUDESTI, JUDETUL VALCEA”
- Număr anunț
- SCN1013113
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROVALCEA SRL (CUI 5071860)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.285.679,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.282.125,80 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2018 10:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1007537
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016968
Documente
Documentația de atribuire
- ARHITECTURA.rar.p7s
- AVIZE.rar.p7s
- ELECTRICE.rar.p7s
- FisaDate_DF1016968.pdf
- Instalatii Gradinita Budesti.pdf.p7s
- REZISTENTA.rar.p7s
- Ridicari TOPO.rar.p7s
- SECTIUNEA III Contract proiectare si executie Construire Gradinita sat Budesti.doc.p7s
- SECTIUNEA IV Formulare executie Construire Gradinita sat Budesti.doc.p7s
- STUDIU DE FEZABILITATE HG 907_gradinita_BUDESTI .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ELECTROVALCEA SRL CUI RO 5071860
Asociați 1
RIONVIL SRL CUI 14159023
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
STIGI HOUSE SRL CUI RO 29174838
Asociați 1
RONVIC CONSTRUCT SRL CUI RO 16256553
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ELECTROGRUPAPARATAJ SA CUI RO 15933580
Asociați 1
PROVLADIO SRL CUI RO 23425701
Valoare atribuită
1.282.125,80 RON
din 1.285.679,22 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.553,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.