Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTRETINERE SALA DE SPORT COMUNA VLADENI JUDETUL IALOMITA

Număr anunț
DA30677561
Autoritate contractantă
Comuna Vladeni (CUI 4365441)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.129.179 RON
Data publicării
24.05.2022 00:00
Data finalizării
25.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.129.179 RON