Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrare inlocuire parchet laminat in camerele beneficiarilor cu sapa si PVC Tarkett Smart 2,2 mm

Număr anunț
DA30686201
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Focsani (CUI 37349213)
Cod CPV
45432110-8 · Lucrari de montare a podelelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.632.829 RON
Data publicării
25.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.632.829 RON