Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificare, reglare si reparare supape de siguranta

Număr anunț
DA30672429
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR (CUI 12828210)
Cod CPV
71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.385.930 RON
Data publicării
24.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.385.930 RON