Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinsecție pentru spațiile deținute de către MTI în incinta Palat CFR

Număr anunț
DA30670481
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.818.743 RON
Data publicării
24.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.818.743 RON