Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta SSM

Număr anunț
DA30684009
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA NR.10 Bucuresti (CUI 4316570)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5 RON
Valoare atribuită
14.600.919 RON
Data publicării
25.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.600.919 RON

din 5 RON estimat