Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție hartie xerox A4 80g/mp-50 topuri, necesară pentru buna desfășurare a activităților zilnice

Număr anunț
DA30690597
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
25.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON