Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse Microsoft Mobile 1850, Wireless, Negru, 7MM-00002

Număr anunț
DA30690494
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean Salvamont - Salvaspeo Cluj (CUI 15729580)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.531.717 RON
Data publicării
25.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.531.717 RON