Ofertă acceptată Cumpărare directă

BD-R VERBATIM DATALIFE 25GB 6X WIDE INKJET PRINTABLE SPINDLE 10 43804

Număr anunț
DA30687656
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL (CUI 427282)
Cod CPV
30234200-0 · Discuri optice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
4.528.050 RON
Data publicării
25.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.528.050 RON