Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modul SFP+10G MM 850NM 300M model SBN-SP-MD01-300

Număr anunț
DA30665418
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Cod CPV
32561000-3 · Conexiuni cu fibre optice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.009.845 RON
Data publicării
23.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.009.845 RON