Ofertă acceptată Cumpărare directă

INDICATOR 50x65 CM (cu sageata) - cu montaj inclus

Număr anunț
DA30689259
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Cod CPV
34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.669.359 RON
Data publicării
25.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.669.359 RON