Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie paza prin monitorizare si interventie si paza umana pentru ORCT Vrancea

Număr anunț
DA30689526
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.359.606 RON
Data publicării
25.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.359.606 RON