Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu geotehnic proiect tip Construire „Sală de sport cu tribună 180 locuri” din sat Socodor

Număr anunț
DA30688051
Autoritate contractantă
COMUNA SOCODOR (CUI 3519330)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.820.068 RON
Data publicării
25.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.820.068 RON