Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciului de evaluare privind stabilirea tarifelor pentru inchirierea meselor aflate in Piata Agr

Număr anunț
DA30677953
Autoritate contractantă
ADMINISTRAȚIA FONDULUI IMOBILIAR S.R.L. (CUI 2746784)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.635.824 RON
Data publicării
24.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.635.824 RON