Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie de avizare a lucrarilor de interventie (DALI) pentru lucrarile ramase de executat in ve

Număr anunț
DA30685348
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.675.733 RON
Data publicării
25.05.2022 00:00
Data finalizării
26.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.675.733 RON