Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier ,, LUCRARI DE MODERNIZARE ILUMINAT PUBLIC STRADAL IN COMUNA BARA

Număr anunț
DA30696030
Autoritate contractantă
COMUNA BARA (CUI 4548589)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.285.952 RON
Data publicării
26.05.2022 00:00
Data finalizării
27.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.285.952 RON