Ofertă acceptată Cumpărare directă

Concept creativ si tehnoredactare brosuri

Număr anunț
DA30696414
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Zona Metropolitana Cluj (CUI 24922911)
Cod CPV
79553000-5 · Servicii de tehnoredactare computerizata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.821.331 RON
Data publicării
26.05.2022 00:00
Data finalizării
27.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.821.331 RON