Ofertă acceptată Cumpărare directă

,,LUCRARI DE REPARATII SI AMENAJARE TROTUARE" DIN COMUNA BRANESTI, JUDETUL ILFOV

Număr anunț
DA30701218
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Cod CPV
45233229-0 · Lucrari de intretinere a acostamentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
30.510.397 RON
Data publicării
26.05.2022 00:00
Data finalizării
27.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.510.397 RON