Ofertă acceptată Cumpărare directă

REALIZARE RETEA DE DATE LOCALA -LAN - 9 CLASE SCOALA GORNET-CRICOV

Număr anunț
DA30701397
Autoritate contractantă
COMUNA GORNET-CRICOV (PRIMARIA GORNET CRICOV) (CUI 2842900)
Cod CPV
45314320-0 · Instalare de cabluri de retele informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.639.497 RON
Data publicării
26.05.2022 00:00
Data finalizării
27.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.639.497 RON