Ofertă acceptată Cumpărare directă

ghidul candidatului 2022 (brosura)

Număr anunț
DA30694628
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR PRAHOVA (CUI 2844588)
Cod CPV
22150000-6 · Brosuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.843.744 RON
Data publicării
26.05.2022 00:00
Data finalizării
27.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.843.744 RON