Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse pentru activitati Piateta Centrului Civic 1 iunie 2022

Număr anunț
DA30700410
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.040.591 RON
Data publicării
26.05.2022 00:00
Data finalizării
27.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.040.591 RON