Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de securitate video pentru depozitul de deșeuri Uricani

Număr anunț
DA30660507
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.307.982 RON
Data publicării
23.05.2022 00:00
Data finalizării
27.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.307.982 RON