Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABONAMENT Purificatoare Apa 01.06-31.12.2022

Număr anunț
DA30710472
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala nr.8 (CUI 4602106)
Cod CPV
51514110-2 · Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.534.516 RON
Data publicării
27.05.2022 00:00
Data finalizării
27.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.534.516 RON