Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si instalare sistem de supraveghere video si sistem de detectie si alarmare la efractie

Număr anunț
DA30685792
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.317.484 RON
Data publicării
25.05.2022 00:00
Data finalizării
30.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.317.484 RON