Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)

Număr anunț
DA30700001
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "RAZA DE SOARE" MEDIAS (CUI 5278033)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.585.397 RON
Data publicării
26.05.2022 00:00
Data finalizării
30.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.585.397 RON