Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENT DE PROTECTIE - CENTRU DE EXCELENTA DIN CADRUL PARC MUNICIPAL PLOIESTI VEST

Număr anunț
DA30689017
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.912.759 RON
Data publicării
25.05.2022 00:00
Data finalizării
30.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.912.759 RON