Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUTITUL BUCATARULUI PROFESIONAL DIN INOX DE BUCATARIE PENTRU TAIAT DIVERSE ALIMENTE

Număr anunț
DA30710386
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Unitatea Militara 01662 Craiova (CUI 4332371)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.779.601 RON
Data publicării
27.05.2022 00:00
Data finalizării
30.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.779.601 RON