Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitii servicii de publicare anunt ocupare post ingrijitor ziar Monitorul Oficial

Număr anunț
DA30709633
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA (CUI 2843930)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
427.282 RON
Data publicării
27.05.2022 00:00
Data finalizării
30.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427.282 RON