Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE TRAGERE IN POLIGON

Număr anunț
DA30695440
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 240 (CUI 2739043)
Cod CPV
80620000-6 · Formare profesionala si simulare in domeniul armelor de foc si al munitiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
29.433.177 RON
Data publicării
26.05.2022 00:00
Data finalizării
30.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.433.177 RON