Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contur general al u.a.-rilor pentru masura 15.1

Număr anunț
DA30706676
Autoritate contractantă
Comuna Blandiana (CUI 4562303)
Cod CPV
71354100-5 · Servicii de cartografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.400.511 RON
Data publicării
27.05.2022 00:00
Data finalizării
30.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400.511 RON