Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pâlnie metalică cu furtun flexibil (detașabil) Ø160mm, cu sită fină din alamă

Număr anunț
DA30701532
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Cod CPV
38436130-0 · Suporturi pentru palnii de separare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.402.609 RON
Data publicării
26.05.2022 00:00
Data finalizării
30.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.402.609 RON