Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFACERE, IMPREJMUIRE, AMENAJARE PARC SI LOC DE JOACA SCOALA GIMNAZIALA VISEU DE JOS

Număr anunț
DA30707186
Autoritate contractantă
COMUNA VISEU DE JOS (CUI 3627889)
Cod CPV
45212100-7 · Lucrari de constructii de complexe pentru petrecerea timpului liber (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.013.201 RON
Data publicării
27.05.2022 00:00
Data finalizării
30.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.013.201 RON