Ofertă acceptată Cumpărare directă

REDUCTIE 1/2x1/4 1230020400 BUC 1.00 3.78 3.78 VAS HIDROF. IMERA 150L VERT. AV150 -1'' BUC 1.00 911

Număr anunț
DA30722170
Autoritate contractantă
COMUNA POLOVRAGI (CONSILIUL LOCAL POLOVRAGI GORJ) (CUI 4718977)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.152.462 RON
Data publicării
30.05.2022 00:00
Data finalizării
31.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.152.462 RON