Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii proiectare DALI- Centrul multifunctional pescaresc pentru educatie, recreere si socializare

Număr anunț
DA30700198
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13 RON
Valoare atribuită
36.235.997 RON
Data publicării
26.05.2022 00:00
Data finalizării
31.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.235.997 RON

din 13 RON estimat