Ofertă acceptată Cumpărare directă

serv. de reperare și întreținere și de inspecție tehnică periodică a automobilelor - CJI

Număr anunț
DA30707417
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.253.304 RON
Data publicării
27.05.2022 00:00
Data finalizării
31.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.253.304 RON