Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONSTRUCTII CONFORM ANUNT ADV 1294509

Număr anunț
DA30721651
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.002 RON
Valoare atribuită
14.856.942 RON
Data publicării
30.05.2022 00:00
Data finalizării
31.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.856.942 RON

din 2.002 RON estimat