Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA A SISTEMULUI DE DETECTIE SI ALARMARE LA INCEPUT DE INCENDIU

Număr anunț
DA30721348
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.487.040 RON
Data publicării
30.05.2022 00:00
Data finalizării
31.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.487.040 RON