Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport rutier specializat de pasageri in Republica Moldova

Număr anunț
DA30719557
Autoritate contractantă
ORASUL CEHU SILVANIEI (CUI 4291859)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.881.539 RON
Data publicării
30.05.2022 00:00
Data finalizării
31.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.881.539 RON