Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etichete termice universale 50 x 30mm, plastic alb, permanente, 1 rola, 230 etichete/rola, pentru im

Număr anunț
DA30722568
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE "VASILE PARVAN (CUI 4266804)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.215.318 RON
Data publicării
30.05.2022 00:00
Data finalizării
31.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.215.318 RON