Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese schimb tractor YTO.X.704

Număr anunț
DA30712055
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZA (CUI 4395019)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.829.669 RON
Data publicării
30.05.2022 00:00
Data finalizării
31.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.829.669 RON