Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servuicii de transport pentru data de 31.05.2022 si 01.06.2022 pentru Festivalul de teatru Pinochio

Număr anunț
DA30724803
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.542.261 RON
Data publicării
31.05.2022 00:00
Data finalizării
31.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.542.261 RON