Ofertă acceptată Cumpărare directă

Continuarea digitalizării serviciilor publice în Municipiul Câmpia Turzii-Servicii de consultanță și

Număr anunț
DA30716096
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.662.010 RON
Data publicării
30.05.2022 00:00
Data finalizării
31.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.662.010 RON