Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pistol ceara on/off 80w - 2 buc si 100 buc batoane ceara rosie (cod 5)

Număr anunț
DA30691120
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
30197510-4 · Accesorii pentru ceara sigiliu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.422.116 RON
Data publicării
26.05.2022 00:00
Data finalizării
31.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.422.116 RON