Ofertă acceptată Cumpărare directă

Activitati de interpretare artistica- organizarea eveniment tip spectacol la Sânpaul 11 iunie 2022

Număr anunț
DA30731827
Autoritate contractantă
COMUNA SOFRONEA (CUI 3519593)
Cod CPV
92312100-2 · Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru, coruri, ansambluri muzicale si orchestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.479.469 RON
Data publicării
31.05.2022 00:00
Data finalizării
31.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.479.469 RON