Atribuită Cumpărare directă

Workshop online cu profesionisti din domeniul sociologiei și psihologiei școlare

Număr anunț
DA35120781
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COMUNA FINIS (CUI 19125463)
Furnizor / câștigător
RECREATION.PERFECTIONARE PERSONALĂ ŞI PROFESIONALĂ S.R.L. (CUI 43278559)
Cod CPV
79951000-5 · Servicii de organizare de seminarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON