Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGO Duplo: Town Insula tropicala 10906, 2 ani+, 73 piese

Număr anunț
DA30928722
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 BRASOV (CUI 29370095)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
30.06.2022 00:00
Data finalizării
01.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON