Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare documentatii aferente obiectivului Reabilitare DJ687E-tronson km 21+630-24+380

Număr anunț
DA30928087
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.126.474 RON
Data publicării
30.06.2022 00:00
Data finalizării
01.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.126.474 RON