Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Amaraje Fixe

Număr anunț
DA30934795
Autoritate contractantă
SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
Cod CPV
37410000-5 · Echipament pentru sporturi in aer liber (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.048.546 RON
Data publicării
30.06.2022 00:00
Data finalizării
01.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.048.546 RON