Atribuită Cumpărare directă

PLASS FIBRA STICLA+SIFON CHIUVETA 32/40+VENTIL LAVOAR+SET FIXARE LAVOAR+REZERVOR WC

Număr anunț
DA35107659
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
FLUENT DISTRIBUTION SRL (CUI 26238910)
Cod CPV
39561200-4 · Tesaturi din plasa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
275,58 RON
Data publicării
23.02.2024 13:46
Data finalizării
27.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,58 RON